לקוחות מספרים

"מאיה מגנה על לקוחותיה ונלחמת בחירוף נפש בעבור הצדק וחותרת לדרכי שלום ומציאת פתרון גישור"

"כששאלתי את מאיה בתחילת הדרך האם בעתיד גם אוכל להתייעץ איתה, אמרה שלתיק הגירושין שלי יש ליווי ואחראיות לכל החיים דבר שנטע בי תחושת כח ובטחון."

"תמיד שם בשבילי, נשמה אמתית מופלאה שכזאת, תמיד מוכנה לעזור. מודה אני לאלוהים ששלח לי אותך"

"חוץ מזה שמדובר בעו"ד בחסד עליון, בעלת ניסיון רב בתחום דיני המשפחה, מאיה היא קודם כל אנושית, רגישה ומעניקה טיפול אישי ומסור ללקוחותיה. ממליץ בחום !"

"במאיה יש שילוב מופלא של כל מה שנדרש מעו"ד בתחום המשפחה. ניסיון עשיר. ידע משפטי מעמיק. יסודיות ואנושיות. לא הייתי פונה לאף עו"ד אחר בתחום. ממליצה בחום!"

"מאיה היא הבן אדם שאתם רוצים שיהיה אתכם בזמן קשה של גירושין מאיה רגישה, קשובה, מקצועית ולוחמת צדק אמתית ממליצה בחום"

"מהיכרותי עם מאיה, אומר בבטחה היא עו"ד מקצועית, מוכשרת, רגישה, משרה ביטחון ומקצוענית אמתית. בעלת ניסיון רב של מעל 27 שנים. פעילה בלשכה ובכנסת. מאוד מאוד מומלצת. ממליצה בחום."

"הפנתי למאיה לקוחה שלי, התהליך עבר במקצועיות, מאיה היא אישיות כובשת שנותנת את כל כולה ללקוח, אין ספק שמי שנקלע למצב שבו צריך ייעוץ וליווי של עו"ד אין ספק שמאיה היא הכתובת"

"עו"ד מאיה הרצברג- אלון, עו"ד בחסד עליון שתמיד קשובה ללקוחותיה. במקצועיות, יסודיות וברגישות משיגה תוצאות פורצות דרך ומעולות עבור כלל לקוחותיה. ללא ספק- ממליצה בחום!!!"

"את מאיה פגשתי דרך המלצה, והאמת שהזיכרון שלי מעו"ד היה מעיק. אך מאור פניה והשירות החם והאכפתי שקיבלנו ממנה טשטש כל זכר לקשיחות שזכרתי מעו"ד. מאיה נותנת את ההרגשה שאתה הלקוח היחידי שלה והיא תרוץ עבורך עד שתקבל את הטוב ביותר שניתן במסגרת החוק. הכי מקצועית שפגשתי, קשובה, סבלנית, הוגנת ומשרה שקט ובטחון. "

"משפחה היא הדבר החשוב ביותר בחיים, קודש הקודשים שלנו והמקום האחד שבו לעולם לא נרצה להתפשר. לא תמיד באותו רגע מבינים כמה שזה חשוב אבל בהמשך, באלפי סיטואציות רגילות שיכלו להיות לגמרי אחרת, עו"ד משפחה טוב יכול לעשות את כל ההבדל - לנו ולאנשים שהכי יקרים לנו. אני מודה ממש מדי יום ולפעמים גם כמה פעמים ביום, על שזכיתי להגיע לידיים המעולות של עו"ד מאיה אלון ."

"אין כמו עו"ד מאיה אלון! היא מוכיחה שאנושיות, חמלה ואחדות המשפחה הם ערכים חשובים יותר מכסף וכוח, תמיד"

"מאיה טיפלה בתיק גירושין של הוריה של ידידה טובה ולשמחתי עזרה לה מאוד בכך שהידידה אמרה במילים הללו: "המלאך הזה הציל אותי" המילים הללו כמובן נאמרו על מאיה. המון תודה"

"לאחר חמש וחצי שנים של מרוץ מכשולים רציני עם עליות וירידות, לילות ללא שינה, הצלחנו לעבור את המוכות הגבוהות שהפריעו לנו להגיע אל קו הגמר... ולך מאיה יקרה שלי, מגיעות כל הברכות והתשבחות על ניהול המשפט, הדרך והתואי (?) בו הולכת אותנו, הוצאת אותנו מהביצה הגדולה שהיינו שקועים בה... את נתת לי את התקווה שאפשר גם אחרת...עזרת לי להאמין לאורך כל הדרך, והיית לי משענת וכתף חמה ואוהבת בשעת משבר, נתת לי את הכח לא ליפול ברוחי ולהישבר"

"תודה על ניהול משא ומתן הארוך והמייגע עם הצד השני תוך כדי הפגנת סמכותיות ואסרטיביות מה שגרם בסופו של דבר לתוצאות טובות עבורי"

"את שיחת הטלפון הראשונה אלייך תמיד אזכור ,את ההסברים המקצועיים שקיבלתי ממך ,את קולך המרגיע ותחושת הביטחון בשיחת הטלפון שהייתי מאוד זקוק לה. מיד הבנתי שזאת העו"ד שלי!!! לאורך התקופה הארוכה ראיתי עד כמה את עובדת ללא לאות הפכת כל אבן, חקרת ובדקת לעומקו של כל פרט בתביעה. הרגשתי שאני תמיד יכול לפנות אלייך בכל עת, ושתמיד היית זמינה בשבילי לכל שאלה ויעוץ, ידעתי שאני יכול לישון בשקט כי יש מי שעומד מאחוריי ופועל למעני. "

"מאיה מתחילת הדרך נתנה לי תחושה נוחה ומכילה, תחושה שיש על מי לסמוך ושל יציבות. מאיה בראש ובראשונה רואה את האדם שמולה, ומבינה שמדובר בתהליך של דיני נפשות ומעל לכל היא מבינה שיש ילדים בתמונה ושצריך למזער נזק. מאיה עושה מאמצים רבים להוציא את הצדק לאור ונלחמת ללא פשרות עבור לקוחותיה, עושה את הצעדים הנכונים והבטוחים ובכל זאת עם המון רגישות, תמיכה, יחס אישי, זמינות, מקצועיות, יסודיות, ועם המון אהבה למקצוע."

"מאיה ייצגה אותי ואת בן זוגי בתיק של פירוק שיתוף. מהרגע הראשון שפגשתי את מאיה , חשתי שהיא האדם הנכון עבורי לעבור איתו תהליך מורכב שכזה. לאורך כל הדרך מאיה הייתה זמינה, סבלנית וקשובה ,שידרה ביטחון מלא ואף הובילה אותנו במיומנות ובמקצועיות לסיום הפרשייה במינימום זמן , מזעור נזקים, תוך הבנות והסכמות הדדיות מה שאפשר לנו להישאר חברים טובים גם היום. הובלת מהלך מבריק וחכם בתזמון מעולה."

נגישות